Zarejestruj się | Moje konto   
Strona główna » Regulamin
Wybierz kategorię

Promocje

Idąc nauczajcie

Idąc nauczajcie
Cena brutto: 
4.00 PLN

Małżeństwo i rodzina według Biblii

Małżeństwo i rodzina według Biblii
Cena brutto: 
5.90 PLN


Bestseller

Informacje

Zapraszamy również do naszej księgarni w Warszawie na ulicy Grochowskiej 194/196 (Dom Słowa Bożego przy Rondzie Wiatraczna) codziennie od pn-pt. w godz od 10-19 oraz w soboty w godz. od 10-15 .

Kontakt:

Tel.:022 512 00 96

ksiegarnia@wierzymy.pl

10408423 10408423

Regulamin

Regulamin obowiązujący od 25 grudnia 2014 r.

Sklep internetowy, działający pod adresem www.wierzymy.pl, prowadzony jest przez Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego ARKA - KSIĘGARNIA, nr NIP 113-21-81-275, nr Regon 040013158, z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 194/196.

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Klient może skontaktować się ze sklepem poprzez adres e-mail ksiegarnia@wierzymy.pl lub telefonicznie pod numerem (22) 512 00 96.

2. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.wierzymy.pl Zaraz po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu oraz o możliwości realizacji zamówienia.

3. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się:
- Po tym, jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia (odbiór osobisty i zaliczenie pocztowe)
- Przy wpłacie przelewem: po otrzymaniu wymaganej kwoty na konto naszej księgarni ( wpłaty należy dokonać dopiero po otrzymaniu potwierdzenia w e-mailu, w jakim stopniu zamówienie może być zrealizowane ).

4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu.

W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie części lub całości zamówienia).

5. Do każdego zamówienia wystawiana jest paragon fiskalny lub Faktura VAT. Paragon lub Faktura VAT wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

6. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt e-mailem pod adresem: ksiegarnia@wierzymy.pl

7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronie sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

8.Koszty dostawy zależą od wagi przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

9. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy Przesyłki wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.

10. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
1. przy odbiorze: w księgarni na ulicy Grochowskiej 194/196 Warszawa
2. przelewem bankowym na konto sklepu
3. za zaliczeniem pocztowym - płatność przy odbiorze przesyłki

11.Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas

Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego "ARKA"
Grochowska 194/196
04- 357 Warszawa
tel./fax (22) 512 00 96
ksiegarnia@wierzymy.pl

o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

12. Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu do-starczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz (na adres Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego "ARKA" - księgarnia, ul. Grochowska 194/196, 04-357 Warszawa) , niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

13. Zwracane towary muszą być kompletne. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii lub usunięciu zabezpieczeń, zniszczeniu pudełka. Płyty CD, płyty DVD, MP3 muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko).

14. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.

15. Reklamacje.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio u producenta produktu.

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy, lub skierowania reklamacji bezpośrednio do sprzedawcy klient powinien odesłać wadliwy produkt przesyłką pocztową na adres:

Księgarnia wierzymy.pl
ul. Grochowska 194/196
04-357 Warszawa.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Wydrukowana wiadomość razem z towarem stanowią podstawę do uznania reklamacji, zwrotu pieniędzy lub wymiany produktu na pełnowartościowy. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę z wypełnioną częścią "reklamacja". Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie www.wierzymy.pl, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora klienta.

16. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Wierzymy.pl. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką paragonu fiskalnego lub faktury VAT.

17. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

18. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
Regulamin obowiązujący do 24 grudnia 2014 r.

Sklep internetowy, działający pod adresem www.wierzymy.pl, prowadzony jest przez Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego ARKA - KSIĘGARNIA, nr NIP 113-21-81-275, nr Regon 040013158, z siedzibą w Warszawie

przy ul. Grochowskiej 194/196.

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

2. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.wierzymy.pl
Zaraz po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu oraz o możliwości realizacji zamówienia.

3. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się:
a. w przypadku składanych w naszym sklepie zamówień płatnych przy odbiorze

i przelewem -

*Po tym, jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia

* przy wpłacie przelewem: po otrzymaniu wymaganej kwoty na konto naszej księgarni ( wpłaty należy dokonać dopiero po otrzymaniu potwierdzenia

w e-mailu, w jakim stopniu zamówienie może być zrealizowane ).

4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny

w magazynie lub u dostawców sklepu.

W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji

( wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

5. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarówi realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

6. Do każdego zamówienia wystawiana jest paragon fiskalny lub Faktura VAT. Paragon lub Faktura VAT wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki

7. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury.
Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania.
Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt e-mailem

pod adresem: ksiegarnia@wierzymy.pl

8. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronie sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
Koszty dostawy zostaną uwzględnione w cenach towarów proporcjonalnie do ich wartości. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony

w zamówieniu sposób.

9. Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów

ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary

o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości,

tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

10. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy
Przesyłki dostarcza:
Poczta Polska - przesyłka priorytetowa, polecona

11. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
1. przy odbiorze: w księgarni na ulicy Grochowskiej 194/196 Warszawa
2. przelewem bankowym na konto sklepu
3. w systemie allpay


12. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może:

-zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny

w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony

-zwracane towary muszą być kompletne. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii lub usunięciu zabezpieczeń, zniszczeniu pudełka.
-płyty CD, płyty DVD, MP3 muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko).
-zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim paragonem/fakturą z wypełnioną częścią "zwrot". Sklep
gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania towaru

nie podlega zwrotowi.

13. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.

14. Reklamacje.
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio u producenta produktu.

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy, lub skierowania reklamacji bezpośrednio do sprzedawcy klient powinien odesłać wadliwy produkt przesyłką pocztową pod adresem sklepu Księgarnia wierzymy.pl; ul.Grochowska 194/196; 04-357 Warszawa. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Wyjątek stanowią gry komputerowe i programy multimedialne posiadające elektroniczny klucz aktywacyjny. Aby dokonać reklamacji tego typu produktu należy skontaktować się z jego producentem, który wysyła do Państwa drogą elektroniczną informację o przyczynach usterki. Wydrukowana wiadomość razem z towarem stanowią podstawę do uznania reklamacji, zwrotu pieniędzy

lub wymiany produktu na pełnowartościowy.
Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę z wypełnioną częścią "reklamacja".
Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem.
W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony

lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe

(na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie www .wierzymy.pl, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora klienta.

15. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Wierzymy.pl. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką paragonu fiskalnego lub faktury VAT.

16. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim

i w języku polskim.

17. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 

nr konta PKO SA 23 1240 2887 1111 00100 536 1864 

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Twój koszyk
Wartość:
0
Liczba produktów:  0
Przechowalnia
Liczba produktów:  0
Nowości

Newsletter
Zapisz się na newsletter
Dodaj
Usuń

Informacje
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami .

Polski English Deutsch Cestina Russkij   |  Strona główna  |  Promocje  |  Nowości  |  Bestseller  |  O firmie  |  Regulamin  |  Aktualny stan koszyka  |  Pomoc  | 
oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe